KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297247
nr 1229 7247
Oidentifierad konstnär, porträtt, 1800-tal. Olja på duk, 76x60
Kondition: krackeleringar,lagning
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:36:15
500 kr
600 kr